Wyszukiwarka
Subskrypcja

O firmie

BP-METAL to Producent stolarki aluminiowej (systemy PONZIO, ALURON ) w szerokim zakresie, tj.: okna i drzwi aluminiowe, fasady aluminiowe, szklane ścianki działowe etc., żaluzji elewacyjnych (tzw. łamacze światła), oraz wyspecjalizowany producent i wykonawca elewacji wentylowanych (m.in. elewacje aluminiowe).
Kilkunastoletnie doświadczenie w branży budowlanej (produkcja i montaż stolarki, elewacji wentylowanych, konstrukcji aluminiowo szklanych) sprawia, że jesteśmy gotowi sprostać coraz większym i trudniejszym zadaniom.

Podstawowy zakres działalności firmy to...

 

Podukcja i montaż stolarki aluminiowo-szklanej: okna, drzwi, fasady, ścianki działowe ...

BP-Metal oferuje także profesjonalny montaż stolarki aluminiowej: elewacji wentylowanych, ślusarki aluminiowo-szklanej, okien, drzwi  aluminiowych i PCV, szklanych ścianek działowych, oraz innych typowych i nietypowych konstrukcji. 


Elewacje aluminiowe wentylowane - projektowanie, produkcja i montaż.

Elewacje wentylowane stanowią nasz jeden z głównych priorytetów rozwoju i produkcji. Oferujemy najwyższą jakość materiału i nieprzeciętną żywotność produkowanych przez nas elewacji.

Produkcja odnosi się do elewacji wentylowanych różnego typu, m.in. z paneli kompozytowych typu Alucobond, oraz blachy aluminiowej malowanej proszkowo, w szerokiej gamie kolorów.

Fasady aluminiowe, żaluzje fasadowe (łamacze światła), oraz inne konstrukcje z aluminium i szkła - produkcja i montaż.

Oferujemy wysokiej jakości produkcję i montaż konstrukcji aluminiowych m.in.:
  • żaluzje fasadowe (łamacze światła)
  • fasady aluminiowe
  • okna i drzwi z aluminium
  • biurowe ścianki działowe (aluminiowo-szklane i całoszklane)
  • drzwi automatyczne - w systemach m.in. : Ponzio, Aluron, z napędami Dorma , Assa Abloy BESAM


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zarząd BP-METAL Sp. z o.o. Sp.K.

Najbardziej zaawansowane projekty

Chociaż specjalizacją BP-Metal w głównej mierze są produkty aluminiowo-szklane jak: elewacje wentylowane, fasady, okna aluminiowe, daszki, zadaszenia i ścianki szklane, ogrody zimowe, balustrady całoszklane i inne, nawet najbardziej zaawansowane - w produkcji i montażu konstrukcje aluminiowe - to zakres naszej oferty jest znacznie szerszy. Lista jest dość długa i nie sposób każdego z produktów, czy możliwych rozwiązań opisać szczegółowo, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie zapytania na adres mailowy. 

Każdy klient to indywidualne potrzeby i projekt, postaramy znaleźć się konsensus w każdej relacji. Kluczem jest po prostu rozmowa. Zadzwoń lub napisz, aby rozwiać wątpliwości. 
 


Obsługiwaliśmy już klientów z najdalszych zakątków Polski i Niemiec, jednak najwięcej zleceń otrzymaliśmy od klientów na terenie miast: Poznań, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Zielona Góra, Świnoujście...

BP-METAL Sp. z o.o. Sp.K.

 https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/JQRC620D
 

 

 

 

 

Facebook